https://www.youtube.com/watch?v=rjW2Dmr4veM

CHAPTER Vl

Büyük Sahne için Büyük Umutlar

Chapter VI: Büyük Sahne için Büyük Umutlar

Binlerce oyuncu bu festivaldeydi! Bir doğum günü partisinin bu kadar büyük bir festivale dönüşeceğini kim bilebilirdi ki? Takipçileriniz, sponsorluklarımız ve iş arkadaşlarımızla hayallerimizi gerçekleştirmek için ilk adımı attık. Oyun dünyasına etkisini gördükten sonra hayallerimiz her zaman daha da büyük umutlarla süsleniyor. Bu sefer bayrağı ekranları başından bizi izleyip, sosyal medyada adımızı daha fazla kitleye ulaşmasını sağlayan online takipçilerimize veriyoruz. Sosyal medyada yapılan yorumlar ve paylaşılan fotoğraflar bizi çok gururlandırdı.

Zamanın popüler oyunlarını takip edip oluşturduğumuz turnuvalara yer verdik. Bilgi yarışmamızla da oyun dünyası hakkında neler biliyoruz öğrendik. Doğru cevap verenler birbirinden çekici ödülleri evine götürdü.

Turnuvalar ve Etkinlikler

  • ROG FIFA İzleyici Turnuvası
  • Paramara Arcade Turnuvası
  • Microsoft Xbox Forza Turnuvası
  • Esport Finalleri
  • Paramara Bilgi Yarışması

Chapter, espor furyasını markaların anlaması ve özümsemesi için edinilmesi “must” bir deneyim.

TEZCAN GÖNÜLLÜAssistant Brand Manager – P&G Gillette

Oyun festivali kültürünü yeni bir noktaya taşıyan Chapter, her yaş grubundan kullanıcıyla ürünlerimizi buluşturmamızı ve oyuncuların ürünlerimizi deneyimlemesini sağladı.

KÜBRA DEMİRProduct Manager – Samsung

Beşiktaş’ta gerçekleşen Chapter 8’e Multiplayer Ailesi’nin davetiyle katılma fırsatım oldu. Pırıl pırıl gençlerin katıldığı özenle tasarlanmış festival ortamına, renkli ve keyifli içeriklere bizzat tanık oldum. Büyüyerek devam etmesi dileklerimle…

RIZA AKPOLATBeşiktaş Belediye Başkanı