CHAPTER lV

Yeni Nesil Ünlüler

Chapter IV: Yeni Nesil Ünlüler

Her yıl festivalimiz biraz daha büyüyor! Bu sefer kabımıza sığmadık ve festival alanımızı Beşiktaş Jimnastik Kulübü Sponsorluğunda 2017 yılında Vodafone Park’a taşıdık.

Organizasyon başlamadan önce YayınAçık programıyla yeni yayıncılar, yeni ünlüler aramaya başlamıştık. Geleceğin yayıncısını MultiplayerLive’da belirledik. Finaliyse Chapter sahnesinde gerçekleşti. Takipçilerin ve jurinin oylarıyla oyun dünyasının yeni isimleri belli oldu. Bunun yanında çeşitli turnuvalar ve dağıtılan ödüller festivalin olmazsa olmazı haline geldi. Playstation, Logitech, Nvidia, Monster ve diğer sponsorlarla beraber hem chat’te hem de etkinlik alanında çeşitli ödüller ve hediyeler dağıtıldı.

Turnuvalar ve Ödüller

  • CS:GO Türkiye Ligi Finali
  • FIFA17 (PS4)

Chapter, espor furyasını markaların anlaması ve özümsemesi için edinilmesi “must” bir deneyim.

TEZCAN GÖNÜLLÜAssistant Brand Manager – P&G Gillette

Oyun festivali kültürünü yeni bir noktaya taşıyan Chapter, her yaş grubundan kullanıcıyla ürünlerimizi buluşturmamızı ve oyuncuların ürünlerimizi deneyimlemesini sağladı.

KÜBRA DEMİRProduct Manager – Samsung

Beşiktaş’ta gerçekleşen Chapter 8’e Multiplayer Ailesi’nin davetiyle katılma fırsatım oldu. Pırıl pırıl gençlerin katıldığı özenle tasarlanmış festival ortamına, renkli ve keyifli içeriklere bizzat tanık oldum. Büyüyerek devam etmesi dileklerimle…

RIZA AKPOLATBeşiktaş Belediye Başkanı