CHAPTER l

Mutlu yıllar Bize!

Chapter I: Mutlu yıllar Bize!

2013 Aralık!tan beri takipçilerimizle beraber çok eğlendik. MultiplayerLive kanalı bize mükemmel bir oyun topluluğu oluşturmamıza yardımcı oldu. O yüzden ilk yaşımızı onlarla beraber kutlamak istedik. 2014 yılın Aralık ayında Point Barbaros The Game’de yaptığımız doğumgünü partimiz tam bir oyun severlerin buluşma noktası oldu. Peki bu partide neler vardı?

MultiplayerLive ilk Twitch partnerlerinden olduğu için birçok ünlü ismin çıkış noktası oldu. Katılımcılar, oyun dünyasının yeni isimleriyle tanışıp hatıralarla dolu fotoğraf arşivi oluşturdular.

Etkinliğe katılamayan takipçilerimizi de unutmadık! 36 saat boyunca MultiplayerLive kanalında bizi canlı canlı izlediler ve izleyerek Epin kod kazanma şansı yakaladılar.

Heartstone severler de Theodoric’le beraber dostluk maçı yaparak stratejileri, hamleleri tartışma fırsatı buldular.

Turnuvalar ve Etkinlikler

  • FIFA (PS4)
  • Assasin’s Creed: Unity (PSVita)

Sabah oyunlarla coşarken akşamına müzik severlerle beraber buluştuk. MultiplayerLive ekranlarında Multitap, Rebel Moves ve Kaan Düzarat’la beraber müzik şölenine katıldık.

Chapter, espor furyasını markaların anlaması ve özümsemesi için edinilmesi “must” bir deneyim.

TEZCAN GÖNÜLLÜAssistant Brand Manager – P&G Gillette

Oyun festivali kültürünü yeni bir noktaya taşıyan Chapter, her yaş grubundan kullanıcıyla ürünlerimizi buluşturmamızı ve oyuncuların ürünlerimizi deneyimlemesini sağladı.

KÜBRA DEMİRProduct Manager – Samsung

Beşiktaş’ta gerçekleşen Chapter 8’e Multiplayer Ailesi’nin davetiyle katılma fırsatım oldu. Pırıl pırıl gençlerin katıldığı özenle tasarlanmış festival ortamına, renkli ve keyifli içeriklere bizzat tanık oldum. Büyüyerek devam etmesi dileklerimle…

RIZA AKPOLATBeşiktaş Belediye Başkanı