CHAPTER III

Turnuva Oyunları

Chapter III: Turnuva Oyunları

Önümüzdeki yıllar boyunca sürecek olan bir serüveni yaşıyoruz. 2016 yılında üçüncü ve en rekabetçi Chapter’ı geride bıraktık.

Oyuncuların rekabetçi olduklarını ve oyunları hırslı bir şekilde oynadıklarını biliyoruza. O yüzden bu sefer turnuvalara doyulmayan bir Chapter yarattık. Ödüller de cabası. Oyun dünyasının ünlüleri ve takipçileri biraraya gelerek zaferin tadını çıkardılar. Her yıl, katılımcı sayısı ve ekranları başında bizi izleyen kitlenin sayısı artıyor ve bu bizi çok mutlu ediyor!

Her şey artık dijitale döndüğü için turnuvaları da dijitale yoğunlaştırdık ve bu bütün ülkeye aynı anda etkinliğe katılım fırsatı tanıdı. Sponsorluklarla beraber festivalimiz interaktif ve daha çekici olmaya başladı.

Turnuvalar

  • Multiplayer CS:GO Türkiye Şampiyonlar Ligi Finali
  • Multiplayer Hearthstone Usta Ligi Finali
  • Yayıncılar arası Rocket League Turnuvası
  • Mortal Kombat X Turnuvası
  • FIFA16 Turnuvası

Chapter, espor furyasını markaların anlaması ve özümsemesi için edinilmesi “must” bir deneyim.

TEZCAN GÖNÜLLÜAssistant Brand Manager – P&G Gillette

Oyun festivali kültürünü yeni bir noktaya taşıyan Chapter, her yaş grubundan kullanıcıyla ürünlerimizi buluşturmamızı ve oyuncuların ürünlerimizi deneyimlemesini sağladı.

KÜBRA DEMİRProduct Manager – Samsung

Beşiktaş’ta gerçekleşen Chapter 8’e Multiplayer Ailesi’nin davetiyle katılma fırsatım oldu. Pırıl pırıl gençlerin katıldığı özenle tasarlanmış festival ortamına, renkli ve keyifli içeriklere bizzat tanık oldum. Büyüyerek devam etmesi dileklerimle…

RIZA AKPOLATBeşiktaş Belediye Başkanı