https://www.youtube.com/watch?v=Qo3A-MS5F6c

CHAPTER V

Enerji Dolu Festival

Chapter V: Enerji Dolu Festival

2017 yılında turnuvalar ve ünlülerle dolu 5. Chapter’ı da geride bıraktık. Twitch resmi olarak festivalimize sponsor olunca, daha fazla ünlüyle yola çıktık. Takipçiler Jahrein, PintiPanda, WTCN, Batu Bozkan ve Alper Biçen arasında yapılan dostluk maçını izleme şansı yakaladı. Vodafone Park’ta yapılan bu festivalimiz tribünleri doldurarak espor karşılaşmalarını sanki bir film izler gibi dev ekranda izleme şansı buldular. Filmden çok daha heyecanlı olduğu kesin tabii.

Festivalimiz her sene çok daha fazla kitleye ulaşırken, teknoloji firmalarının da ilgi odağı oldu ve katılımcılar çeşitli teknoloji firmalarının yeni ürünlerini ilk deneyenlerden olmayı başardı.

Turnuvalar ve Ödüller

  • Sennheiser Turkey CS:G0 Ligi Finali
  • Samsung Turkey FIFA Ligi Finali

Chapter, espor furyasını markaların anlaması ve özümsemesi için edinilmesi “must” bir deneyim.

TEZCAN GÖNÜLLÜAssistant Brand Manager – P&G Gillette

Oyun festivali kültürünü yeni bir noktaya taşıyan Chapter, her yaş grubundan kullanıcıyla ürünlerimizi buluşturmamızı ve oyuncuların ürünlerimizi deneyimlemesini sağladı.

KÜBRA DEMİRProduct Manager – Samsung

Beşiktaş’ta gerçekleşen Chapter 8’e Multiplayer Ailesi’nin davetiyle katılma fırsatım oldu. Pırıl pırıl gençlerin katıldığı özenle tasarlanmış festival ortamına, renkli ve keyifli içeriklere bizzat tanık oldum. Büyüyerek devam etmesi dileklerimle…

RIZA AKPOLATBeşiktaş Belediye Başkanı