CHAPTER ll

Bir Oyun Festivalinin Doğuşu

Chapter II: Bir Oyun Festivalinin Doğuşu

Bütün doğun günü partilerimiz festival tadında! Geçtiğimiz sene düzenlenen oyun festivalimize olan ilgiyle beraber tekrar bir doğun günü partisi yapmaya karar verdik. Bu bizim takipçilerimizle ve oyun severlerle düzenlediğimiz bir hikayenin başlangıcı oldu.

2015 yılında, oyunun dadece dijitalde değil, aksine dijitalde oluşan bir topluluk olduğunu anlatmak ve birbirimizi daha fazla tanımak adına tekrar biraraya geldik. İnsanların oyunlar üzerinden tanışarak festivalimizde buluşma imkanını yakaladığı bile oldu! MultiplayerLive en çok izlenen kanallar arasında yer aldı ve bu bize her zamanaki gibi kutlanacak bir bahane sundu. Turnuvalarla ve ünlülerle buluştuğumuz, ödülleri kaptığımız bir Chapter serüveninin daha sonuna geldik.

Turnuvalar ve Etkinlikler

  • CS:GO (Toshiba Notebook)
  • FIFA 15 (Xbox One)
  • Special 20th year reward (PS4)

Chapter, espor furyasını markaların anlaması ve özümsemesi için edinilmesi “must” bir deneyim.

TEZCAN GÖNÜLLÜAssistant Brand Manager – P&G Gillette

Oyun festivali kültürünü yeni bir noktaya taşıyan Chapter, her yaş grubundan kullanıcıyla ürünlerimizi buluşturmamızı ve oyuncuların ürünlerimizi deneyimlemesini sağladı.

KÜBRA DEMİRProduct Manager – Samsung

Beşiktaş’ta gerçekleşen Chapter 8’e Multiplayer Ailesi’nin davetiyle katılma fırsatım oldu. Pırıl pırıl gençlerin katıldığı özenle tasarlanmış festival ortamına, renkli ve keyifli içeriklere bizzat tanık oldum. Büyüyerek devam etmesi dileklerimle…

RIZA AKPOLATBeşiktaş Belediye Başkanı