Ahmet “Jahrein” Sonuç

Pek çok online oyun ve topluluğun önemli bir parçası olduktan sonra 2012 yılında bir Youtube kanalı açarak içerik üretimine başlamıştır. 2013’ten beri aktif olarak twitch.tv platformunda canlı yayın yapmaktadır. Youtube’da bulamadığı canlı izleyici etkileşimini Twitch üzerinde keşfeden ve izleyicileriyle benzersiz bir ilişki kuran Jahrein, Türkiye’nin en çok tanınan yayıncılarının başında geliyor..

Read More

Tuna “Pintipanda” Akşen

Uluslararası İlişkiler eğitiminin ardından sektörde uzun yıllar çalışıp hayal kırıklığına uğrayınca, soluğu oyun dünyasında aldı ve oyunları mesleği haline getirdi. Oyunları izleyicilere yaşatmak konusunda gerçek bir usta olan Pintipanda, takipçileriyle özel bir bağ kurmayı başaran ender isimlerden biri.  

Read More

Orhun Kayaalp

Merhabalar, ben Orhun Kayaalp. Sizler beni muhtemelen Multiplayer’da sık sık Enis Kirazoğlu ile birlikte yer aldığım videolardan tanıyorsunuz. Şu anda kişisel kanalımdasınız ve bu kanalda hayat üzerine konuşuyorum, oyunlar deniyor ve oynuyorum (özellikle de bağımsız oyunlar), okuduğum kitap ve izlediğim filmlerden bahsediyorum. Zaman zaman da eğitime kişisel olarak verdiğim önemden ötürü eğitimden bahsediyorum. Kanalın ana

Read More

Levent “Levo” Balım

Ultima Online, DOTA, WOW ve KO gibi oyunlarla 15 yılını devirmiş bir gamer olan Levo, eğlenceli ve samimi kişiliğiyle ön plana çıkıyor. 2014 yılından beri düzenli olarak yaptığı Twitch yayınlarıyla kısa sürede sektörün en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi.

Read More

Zafer Emre “ZeuSidiouss” Ürük

Selam! Adım Zafer Emre Ürük. Sokakta sarışın, mutfakta aşçı, evde streamer, yatakta koalayım.

Read More

Berke “ThaldrinLol” Demir

  Merhaba arkadaşlar, ben Berke Demir. 24 yaşındayım, Sabancı Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okumaktayım ve yaklaşık 6 senedir bu oyunu profesyonel anlamda oynuyorum. Fenerbahçeden önce Supermassive, BJK, Aces High, WildFire, TT Blue ve TT Red takımlarında oynadım. Eğer yayınım hoşunuza gittiyse lütfen takip etmekten ve abone olmaktan çekinmeyin, destekleriniz benim için çok önemli.

Read More