Şefik “Rocko” Akkoç

ZX Spectrum 48K’dan itibaren, yani 25 yıldan fazla süredir oyun oynayan Şefik, oyun basınında uzun yıllar çeşitli görevlerde hizmet vermiştir. Şu anda aktif olarak Youtube ve Twitch kanallarında takipçilerine bolca içerik sunan Şefik, popüler yapımlar dışında kıyıda köşede kalmış oyunlara da el atarak izleyicilerinin kalbini çalmayı başarıyor.

Read More

Tuna “Pintipanda” Akşen

Uluslararası İlişkiler eğitiminin ardından sektörde uzun yıllar çalışıp hayal kırıklığına uğrayınca, soluğu oyun dünyasında aldı ve oyunları mesleği haline getirdi. Oyunları izleyicilere yaşatmak konusunda gerçek bir usta olan Pintipanda, takipçileriyle özel bir bağ kurmayı başaran ender isimlerden biri.  

Read More

Ahmet “Jahrein” Sonuç

Pek çok online oyun ve topluluğun önemli bir parçası olduktan sonra 2012 yılında bir Youtube kanalı açarak içerik üretimine başlamıştır. 2013’ten beri aktif olarak twitch.tv platformunda canlı yayın yapmaktadır. Youtube’da bulamadığı canlı izleyici etkileşimini Twitch üzerinde keşfeden ve izleyicileriyle benzersiz bir ilişki kuran Jahrein, Türkiye’nin en çok tanınan yayıncılarının başında geliyor.

Read More

Levent “Levo” Balım

Ultima Online, DOTA, WOW ve KO gibi oyunlarla 15 yılını devirmiş bir gamer olan Levo, eğlenceli ve samimi kişiliğiyle ön plana çıkıyor. 2014 yılından beri düzenli olarak yaptığı Twitch yayınlarıyla kısa sürede sektörün en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi.

Read More

Batuhan Bozkan

2011 yılında Youtube’da Videoyun kanalını açıp oyun ve eğlence içerikleri üretmeye başlamıştır. 2013’te Youtube’daki izleyici interaksiyonu yeterli bulmayıp Twitch’e geçmiştir. Yayınlarında eğlenceli ve keyifli anlar yaşattığı için izleyicilerinin gönlünde yer edinmiştir

Read More